| ЦВЯТ | ТРОЕН ЦВЕТЕН ПРИНТ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ЛЕСНО ОТСТРАНЯВАНЕ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 440.00 мм |
| ШИРИНА | 370.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 40.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | КОТКИ |
| МАТЕРИАЛ: | ДУРОПЛАСТ |
| ЦВЯТ: | ТРОЕН ЦВЕТЕН ПРИНТ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ЛЕСНО ОТСТРАНЯВАНЕ: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 440.00 мм |
| ШИРИНА: | 370.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 40.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354224379 |






