| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Не |
| ДЪЛЖИНА | 450.00 мм |
| ШИРИНА | 370.00 мм |
| Марка | FAYANS |
| МОДЕЛ: | NEO |
| МАТЕРИАЛ: | ТЕРМОПЛАСТ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Не |
| ДЪЛЖИНА: | 450.00 мм |
| ШИРИНА: | 370.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА ТОАЛ. Ч. 823570, 824576/5 |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4014804773929 |


