| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ЛЕСНО ОТСТРАНЯВАНЕ | Не |
| ДЪЛЖИНА | 471.00 мм |
| ШИРИНА | 375.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 30.00 мм |
| Марка | NIKIPLAST |
| МОДЕЛ: | SOFT - CLOSE |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ЛЕСНО ОТСТРАНЯВАНЕ: | Не |
| ДЪЛЖИНА: | 471.00 мм |
| ШИРИНА: | 375.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 30.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | В К-КТ С РАЗДВИЖЕН ШАРНИР |
| EAN | 3800222590160 |


