| МОЩНОСТ | 950 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TAT3M123 |
| МОЩНОСТ: | 950 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| БУТОН ЗА ЗАМРАЗЕН ХЛЯБ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПРЕТОПЛЯНЕ: | Да |
| ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТОП: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.140 kg |
| EAN | 4242005403042 |



















