| POWER | 950 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TAT3M123 |
| POWER: | 950 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.140 kg |
| EAN | 4242005403042 |












i
"" in 4 days
| POWER | 950 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TAT3M123 |
| POWER: | 950 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.140 kg |
| EAN | 4242005403042 |