| МОЩНОСТ | 1150 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 7 |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HTO5A3 011 |
| МОЩНОСТ: | 1150 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 7 |
| ЕДНОСТРАННО ПРЕПИЧАНЕ: | Да |
| ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТОП: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.610 kg |
| EAN | 8059019065694 |











