| POWER | 1150 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | HTO5A3 011 |
| POWER: | 1150 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| ONE SIDE TOASTING: | Yes |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.610 kg |
| EAN | 8059019065694 |











