| МОЩНОСТ | 950 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 7 |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | VINTAGE II OLIVE (TO953X) |
| МОЩНОСТ: | 950 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 7 |
| БУТОН ЗА ЗАМРАЗЕН ХЛЯБ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПРЕТОПЛЯНЕ: | Да |
| ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТОП: | Да |
| ПОДВИЖНА ТАВИЧКА ЗА ТРОХИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЗЕЛЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.520 kg |
| EAN | 8414234607065 |














