| МОЩНОСТ | 2200 |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 2200.0 ml |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | SGH2200LBC |
| МОЩНОСТ: | 2200 |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 2200.0 ml |
| НАЛЯГАНЕ: | 4.5 bar |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.9 м |
| ЦВЯТ: | БЯЛ/СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3838782393891 |










