| МОЩНОСТ | 3100 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 1800.0 ml |
| УДАРНА ПАРА | 750 g/min |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | PSG9050/20 |
| ТИП: | ЦЕНТЪР ЗА ГЛАДЕНЕ |
| МОЩНОСТ: | 3100 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 1800.0 ml |
| НАЛЯГАНЕ: | 9.0 bar |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ПЛОЧАТА: | ACTIVE SENSE |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 180 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 750 g/min |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Не |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ НАСТРОЙКИ: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 2.0 м |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8710103931515 |
















