| МОЩНОСТ | 3000 |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 1200.0 ml |
| УДАРНА ПАРА | 800 g/min |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | GV9823E1 |
| МОЩНОСТ: | 3000 |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 1200.0 ml |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ПЛОЧАТА: | DURILIUM AIRGLIDE |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 180 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 800 g/min |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.6 м |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3121040091005 |
















