| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ГНЕЗДА | 6 |
| МОДЕЛ: | O1108 BL |
| ВИСОЧИНА: | 100.00 см |
| ШИРИНА: | 29.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 108.00 см |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 6 |
| EAN | 8681223001108 |






i
"" до 7 дни
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ГНЕЗДА | 6 |
| МОДЕЛ: | O1108 BL |
| ВИСОЧИНА: | 100.00 см |
| ШИРИНА: | 29.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 108.00 см |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 6 |
| EAN | 8681223001108 |