| КАПАЦИТЕТ | батерия 2.6 Ah |
| ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ | 12 W Max |
| Марка | POWER WALKER |
| МОДЕЛ: | UPS-ADAPT-12V |
| КАПАЦИТЕТ: | батерия 2.6 Ah |
| ВХОДЯЩО НАПРЕЖЕНИЕ: | 90~264 V |
| ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ: | 12 W Max |
| АЛАРМА: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | куплунг за устройство |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4260074977943 |


