| CAPACITY | батерия 2.6 Ah |
| OUTPUT POWER | 12 W Max |
| Brand | POWER WALKER |
| MODEL: | UPS-ADAPT-12V |
| CAPACITY: | батерия 2.6 Ah |
| INPUT VOLTAGE: | 90~264 V |
| OUTPUT POWER: | 12 W Max |
| ALARM: | No |
| INTERFACE: | куплунг за устройство |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4260074977943 |


