| КАПАЦИТЕТ | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | ДО 120 MB/s |
| Марка | HIKSEMI |
| МОДЕЛ: | CAP HS-USB-M220P 32 GB USB 3.2 |
| КАПАЦИТЕТ: | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 120 MB/s |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | ДО 45 MB/s |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6974202726584 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | ДО 120 MB/s |
| Марка | HIKSEMI |
| МОДЕЛ: | CAP HS-USB-M220P 32 GB USB 3.2 |
| КАПАЦИТЕТ: | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 120 MB/s |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | ДО 45 MB/s |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6974202726584 |