| КАПАЦИТЕТ | 16 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | ДО 30 MB/s |
| Марка | HIKSEMI |
| МОДЕЛ: | RNB HS-USB-M200R 16 GB USB 2.0 |
| КАПАЦИТЕТ: | 16 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 30 MB/s |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | ДО 15 MB/s |
| ЦВЯТ: | BLACK/RED |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6974202726973 |





2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 16 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | ДО 30 MB/s |
| Марка | HIKSEMI |
| МОДЕЛ: | RNB HS-USB-M200R 16 GB USB 2.0 |
| КАПАЦИТЕТ: | 16 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 30 MB/s |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | ДО 15 MB/s |
| ЦВЯТ: | BLACK/RED |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6974202726973 |