| БРОЙ ГНЕЗДА | 1 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 5.0 m |
| Марка | ETC |
| МОДЕЛ: | 5M/20205 |
| ТИП: | ШУКО |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| ДЪЛЖИНА: | 5.00 m |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 1 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 5.0 m |
| ЗАЩИТИ: | ВГР ДЕТСКА |
| КЛЮЧ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 3800809202059 |



| БРОЙ ГНЕЗДА | 1 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 5.0 m |
| Марка | ETC |
| МОДЕЛ: | 5M/20205 |
| ТИП: | ШУКО |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| ДЪЛЖИНА: | 5.00 m |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 1 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 5.0 m |
| ЗАЩИТИ: | ВГР ДЕТСКА |
| КЛЮЧ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 3800809202059 |