| SOCKETS | 1 |
| CABLE LENGHT | 5.0 m |
| Brand | ETC |
| MODEL: | 5M/20205 |
| TYPE: | ШУКО |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| LENGTH: | 5.00 m |
| SOCKETS: | 1 |
| CABLE LENGHT: | 5.0 m |
| DIFENSES: | ВГР ДЕТСКА |
| SWITCH: | No |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 3800809202059 |



| SOCKETS | 1 |
| CABLE LENGHT | 5.0 m |
| Brand | ETC |
| MODEL: | 5M/20205 |
| TYPE: | ШУКО |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| LENGTH: | 5.00 m |
| SOCKETS: | 1 |
| CABLE LENGHT: | 5.0 m |
| DIFENSES: | ВГР ДЕТСКА |
| SWITCH: | No |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 3800809202059 |