| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 710.00 мм |
| ШИРИНА | 165.00 мм |
| Марка | VIDIMA |
| МОДЕЛ: | ULISSE |
| ТИП: | КОНЗОЛА |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА: | 710.00 мм |
| ШИРИНА: | 165.00 мм |
| EAN | 3800828007260 |



12.50 € / 24.45 лв. i
"" до 7 дни
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 710.00 мм |
| ШИРИНА | 165.00 мм |
| Марка | VIDIMA |
| МОДЕЛ: | ULISSE |
| ТИП: | КОНЗОЛА |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА: | 710.00 мм |
| ШИРИНА: | 165.00 мм |
| EAN | 3800828007260 |