| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | ЦЕНТРАЛЕН |
| ДЪЛЖИНА | 470.00 мм |
| ШИРИНА | 560.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 195.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА | 10 Год. |
| Марка | FAYANS |
| МОДЕЛ: | Classica |
| ТИП: | УМИВАЛНИК |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | ЦЕНТРАЛЕН |
| ДЪЛЖИНА: | 470.00 мм |
| ШИРИНА: | 560.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 195.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | БЕЗ СМЕСИТЕЛ |
| EAN | 4014804305953 |


