| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | ДЕСЕН |
| ДЪЛЖИНА | 320.00 мм |
| ШИРИНА | 360.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 170.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА | 10 Год. |
| Марка | FAYANS |
| МОДЕЛ: | HAPPYBATH |
| ТИП: | УМИВАЛНИК |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | ДЕСЕН |
| ДЪЛЖИНА: | 320.00 мм |
| ШИРИНА: | 360.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 170.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА: | 10 Год. |
| EAN | 4014804940239 |


