| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 485.00 мм |
| ШИРИНА | 485.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 105.00 мм |
| Марка | FORMA VITA |
| МОДЕЛ: | TWB003 |
| ТИП: | УМИВАЛНИК ЗА МЕБЕЛ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 485.00 мм |
| ШИРИНА: | 485.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 105.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА: | 10 Год. |
| EAN | 3800136132036 |


