| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 220.00 мм |
| ШИРИНА | 410.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 80.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА | 10 Год. |
| Марка | FORMA VITA |
| МОДЕЛ: | WB684 |
| ТИП: | УМИВАЛНИК ЗА МЕБЕЛ |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 220.00 мм |
| ШИРИНА: | 410.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 80.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА: | 10 Год. |
| EAN | 3800136132098 |


