| MATERIAL | КЕРАМИКА |
| COLOUR | БЯЛ |
| TAPHOLE | Yes |
| LENGTH | 220.00 мм |
| WIDTH | 410.00 мм |
| HEIGHT | 80.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS | 10 Год. |
| Brand | FORMA VITA |
| MODEL: | WB684 |
| TYPE: | УМИВАЛНИК ЗА МЕБЕЛ |
| MATERIAL: | КЕРАМИКА |
| COLOUR: | БЯЛ |
| TAPHOLE: | Yes |
| LENGTH: | 220.00 мм |
| WIDTH: | 410.00 мм |
| HEIGHT: | 80.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS: | 10 Год. |
| EAN | 3800136132098 |


