| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | ЦЕНТРАЛЕН |
| ДЪЛЖИНА | 430.00 мм |
| ШИРИНА | 550.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 170.00 мм |
| Марка | FAYANS |
| МОДЕЛ: | Linea |
| ТИП: | УМИВАЛНИК ЗА МЕБЕЛ |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | ЦЕНТРАЛЕН |
| ДЪЛЖИНА: | 430.00 мм |
| ШИРИНА: | 550.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 170.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА: | 10 Год. |
| EAN | 4014804827165 |


