| МОЩНОСТ | 1600 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 200.0 ml |
| ПАРА | 30 g/min |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | DT9100E0 |
| МОЩНОСТ: | 1600 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 200.0 ml |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | 40 s |
| ПАРА: | 30 g/min |
| ЗАКАЧАЛКА ЗА ДРЕХИ: | Да |
| РЕГУЛИРУЕМА ДЪСКА: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Не |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Не |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Не |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР: | Да |
| АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 3.0 м |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН/ЗЛАТИСТ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3121040071595 |






