| МОЩНОСТ | 1500 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 1200.0 ml |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | YT2020E0 |
| ТИП: | УРЕД ЗА ГЛАДЕНЕ НА ПАРА |
| МОЩНОСТ: | 1500 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 1200.0 ml |
| ЗАКАЧАЛКА ЗА ДРЕХИ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 2.0 м |
| ЦВЯТ: | СИН |
| EAN | 3121040091067 |







