| МОЩНОСТ | 2200 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 1200.0 ml |
| ПАРА | 90 g/min |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | AIS8540/80 |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 6.0 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 1200.0 ml |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | 90 s |
| ПАРА: | 90 g/min |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| РЕГУЛИРУЕМА ДЪСКА: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.9 м |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8720389023026 |










