| МОЩНОСТ | 1200 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 260.0 ml |
| ПАРА | 20 g/min |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SSI 0850RS |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 260.0 ml |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | 30 s |
| ПАРА: | 20 g/min |
| ЗАКАЧАЛКА ЗА ДРЕХИ: | Не |
| РЕГУЛИРУЕМА ДЪСКА: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Не |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР: | Да |
| АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.9 м |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8590669310838 |












