| МОЩНОСТ | 1400 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 230.0 ml |
| ПАРА | 24 g/min |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | STH5030/20 |
| ТИП: | УРЕД ЗА ГЛАДЕНЕ НА ПАРА |
| МОЩНОСТ: | 1400 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 230.0 ml |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | 35 s |
| ПАРА: | 24 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 2.0 м |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8720389050091 |








