| МОЩНОСТ | 245 W |
| БРОЙ ТАВИ | 9 |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-283 |
| МОЩНОСТ: | 245 W |
| БРОЙ ТАВИ: | 9 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5202561599947 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 245 W |
| БРОЙ ТАВИ | 9 |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-283 |
| МОЩНОСТ: | 245 W |
| БРОЙ ТАВИ: | 9 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5202561599947 |