| POWER | 245 W |
| NUMBER OF TRAYS | 9 |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-283 |
| POWER: | 245 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 9 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5202561599947 |







i
"" Today
| POWER | 245 W |
| NUMBER OF TRAYS | 9 |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-283 |
| POWER: | 245 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 9 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5202561599947 |