| МОЩНОСТ | 400 W |
| БРОЙ ТАВИ | 5 |
| ДИАМЕТЪР НА ТАВИТЕ | 29.00 мм |
| МИНИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА | 35.00 C |
| МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА | 70.00 C |
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ: | BXDE401E |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ: | 400 W |
| БРОЙ ТАВИ: | 5 |
| ДИАМЕТЪР НА ТАВИТЕ: | 29.00 мм |
| МИНИМАЛНО ВРЕМЕ: | 1.00 h |
| МАКСИМАЛНО ВРЕМЕ: | 48.00 h |
| МИНИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА: | 35.00 C |
| МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА: | 70.00 C |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.590 kg |
| EAN | 8432406530010 |






