| МОЩНОСТ | 2800 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 10 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 13.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | ОТ 60 ДО 200 °C |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | AF2602D |
| ТИП УРЕД: | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ: | 2800 W |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 10 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 13.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | ОТ 60 ДО 200 °C |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 9.600 kg |
| EAN | 8414234730022 |















