| МОЩНОСТ | 1350 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 10 |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | 80 ДО 200°C |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | HAF1350DR |
| ТИП УРЕД: | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ: | 1350 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 10 |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | 80 ДО 200°C |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| Размери: | 39 X 30.2 X 34.8 CM |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.500 kg |
| EAN | 3838782818547 |








