| МОЩНОСТ | 2000 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 7.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | 40° - 200° |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HAF5TWA3 011 |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 7.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | 40° - 200° |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ 2: | ЕРГОНОМИЧНА ДРЪЖКА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ 3: | IOT APP |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.400 kg |
| EAN | 8059019075907 |









