| МОЩНОСТ | 1700 W |
| Марка | INSTANT |
| МОДЕЛ: | VORTEX PLUS VERSAZONE 8.5L |
| ТИП УРЕД: | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ: | 1700 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 8.000 kg |
| EAN | 810102261182 |















