| МОЩНОСТ | 2750 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 8 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 9.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Да |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ | Не |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | NA352/00 |
| ТИП УРЕД: | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ: | 2750 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 8 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 9.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПОДДЪРЖАНЕ НА ТОПЛИНА: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.80 м |
| Размери: | 309X403X308 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ 1: | ТЕХНОЛОГИЯ RAPID AIR PLUS |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ 2: | 1000 РЕЦЕПТИ НА БЪЛГАРСКИ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 9.680 kg |
| EAN | 8720389032998 |











