| МОЩНОСТ | 1300 W |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | EY145B10 |
| МОЩНОСТ: | 1300 W |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ 1: | 10 АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ 2: | ОБЕМ НА КОШНИЦАТА 3L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.960 kg |
| EAN | 3045387291853 |












