| МОЩНОСТ | 900 W |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | VC145130 |
| ТИП УРЕД: | ГОТВЕНЕ НА ПАРА |
| МОЩНОСТ: | 900 W |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.490 kg |
| EAN | 3045386378463 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 900 W |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | VC145130 |
| ТИП УРЕД: | ГОТВЕНЕ НА ПАРА |
| МОЩНОСТ: | 900 W |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.490 kg |
| EAN | 3045386378463 |