| МОЩНОСТ | 800 W |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | VC139810 |
| ТИП УРЕД: | ГОТВЕНЕ НА ПАРА |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.600 kg |
| EAN | 3045380019225 |








i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 800 W |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | VC139810 |
| ТИП УРЕД: | ГОТВЕНЕ НА ПАРА |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.600 kg |
| EAN | 3045380019225 |