| МОЩНОСТ | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 8.30 L |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HD9876/90 |
| ТИП УРЕД: | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 8.30 L |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 11.703 kg |
| EAN | 8720389036057 |










