| МОЩНОСТ | 1800 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 9 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 8.30 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | 40–200°C |
| Марка | RUSSELL HOBBS |
| МОДЕЛ: | 27630-56 |
| ТИП УРЕД: | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ: | 1800 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 9 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 8.30 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | 40–200°C |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5038061168211 |











