| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 8 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 11.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | ОТ 45 °C ДО 200 °C |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ | Не |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | FW5558E0 |
| ТИП УРЕД: | EASY FRY OVEN&GRILL |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 8 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 11.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | ОТ 45 °C ДО 200 °C |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Не |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 11.500 kg |
| EAN | 3045380027039 |










