| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 12 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 9.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | 40–200°C |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | NA552/00 |
| ТИП УРЕД: | AIRFRYER |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 12 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 9.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | 40–200°C |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 10.970 kg |
| EAN | 8720389049286 |










