| МОЩНОСТ | 1700 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 7 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 5.60 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Да |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ | Не |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HD9257/80 |
| ТИП УРЕД: | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ: | 1700 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 7 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 5.60 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПОДДЪРЖАНЕ НА ТОПЛИНА: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.80 м |
| Размери: | 392X284X299 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ 1: | ПРИЛОЖЕНИЕ HOME ID |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ 2: | 1000 РЕЦЕПТИ НА БЪЛГАРСКИ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.490 kg |
| EAN | 8720389028380 |









