| МОЩНОСТ | 2750 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 6 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 10.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | 40 – 200°C |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | NA461/00 |
| ТИП УРЕД: | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ: | 2750 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | КЕРАМИЧНО |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 6 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 10.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | 40 – 200°C |
| ТАЙМЕР: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПОДДЪРЖАНЕ НА ТОПЛИНА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 11.300 kg |
| EAN | 8720389072215 |








