| МОЩНОСТ | 1800 W |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | FW606810 |
| МОЩНОСТ: | 1800 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ 1: | ОБЕМ НА КОШНИЦАТА 20 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 14.970 kg |
| EAN | 3045380024786 |











