| МОЩНОСТ | 2000 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 12 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 7.20 L |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | NA547/07 |
| ТИП УРЕД: | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 12 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 7.20 L |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПОДДЪРЖАНЕ НА ТОПЛИНА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 9.670 kg |
| EAN | 8720389067068 |








