| ИЗХОДНА МОЩНОСТ | 280 W |
| Марка | ALPINE |
| МОДЕЛ: | BBX-F1200 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ: | 280 W |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 4 |
| ИМПЕДАНС: | 2 ohms |
| НИСКОЧЕСТОТЕН ФИЛТЪР: | Да |
| ВИСОКОЧЕСТОТЕН ФИЛТЪР: | Да |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 50Hz – 500Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4958043544301 |










i
"" Днес
Този нов BBX усилвател ви осигурява мощността на Alpine на невероятна цена. Дизайнът му е такъв, че той лесно пасва на всяка аудиосистема.
Този усилвател осигурява висока изходна мощност и изключително добро възпроизвеждане за своя клас. Прекрасна възможност да разширите вашата аудиосистема с малък бюджет.
Тези два филтъра ви позволяват да пригодите честотите за високи, средни и басови нива към вашите високоговорители и да осигурите оптимална ефективност.

Чрез басовия екуалайзер вие можете да използвате максимума на вашата аудиосистема и получавате по-мощен бас.
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ | 280 W |
| Марка | ALPINE |
| МОДЕЛ: | BBX-F1200 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ: | 280 W |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 4 |
| ИМПЕДАНС: | 2 ohms |
| НИСКОЧЕСТОТЕН ФИЛТЪР: | Да |
| ВИСОКОЧЕСТОТЕН ФИЛТЪР: | Да |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 50Hz – 500Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4958043544301 |